Strojník bramborárny - od 24.800,-Kč

Máte chuť stát se součástí příjemného pracovního prostředí? Umožníme Vám dodělat si řidičský průkaz skupiny C nebo T!

DOPRAVA DO A ZE ZAMĚSTNÁNÍ PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE JE ZAJIŠTĚNA A ZDARMA!!!

Pro náš výrobní závod v Choustníku hledáme posily do našeho týmu na pozici OPERÁTOR / STROJNÍK BRAMBORÁRNY s platem od 24.800,-Kč. Řidičský průkaz skupiny C nebo T SI MŮŽETE U NÁS DODĚLAT! Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU!!

Náplň práce:

  • Práce na výrobní lince, kde se skladují a zpracovávají brambory
  • Udržování svěřené části linky v chodu včetně preventivní údržby
  • Udržování skladů i strojního zařízení stále čisté a uklizené
  • Kontrolování kvality
  • Přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny "B"
  • Řidičský průkaz skupiny "C" nebo "T" velkou výhodou!
  • Vyučen v oboru – technický směr výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Práci ve 4 směnném provozu
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • Zkušenost z výrobního prostředí vítána (není podmínkou)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
  • Odpovídající finanční ohodnocení + příplatky za odpolední a noční směny + bonusy
  • 5 týdnů dovolené a stravenky (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • Možnost dodělat si řidičský průkaz na traktor
  • Další zaměstnanecké výhody + příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600Kč/měsíc
  • Odpovědnou práci
  • Po zapracování zvýšení hodinové mzdy
  • Nástup možný ihned
  • Příplatek za práci ve 4 - směnném provozu 15% z hrubé mzdy

ZAŠKOLENÍ: Zkušební dobou vás provede kolega/kolegyně, který/á Vás naučí obsluhovat některý z našich strojů na lince.
DOPRAVA: Nabízíme dopravu do i ze zaměstnání ZDARMA - zajištěno svozovým autobusem ze směrů TÁBOR, SOBĚSLAV a DEŠTNÁ (+ přilehlé vesnice a města).

Informace o pozici

Místo pracoviště

164, 391 18  Choustník-Choustník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

24800 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

INTERSNACK a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Kultová