Společnost Intersnack nabízí pestrou škálu slaných snacků již od roku 1993. Mezi její výrobky patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V jejím portfoliu jsou značky Bohemia, Slovakia, Chio, Canto, ale také dětmi oblíbený Pom-Bär.
Mateřská společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu je předním výrobcem drobných pochoutek po celé Evropě, působí ve 25 zemích, provozuje 28 výrobních závodů a zaměstnává 8500 lidí.
Společnost Intersnack klade důraz na nejvyšší standardy kvality od použitých surovin až po výsledný výrobek v atraktivním obalu. Výrobky společnosti Intersnack se prodávají ve více než 70 zemích.

SKLADNÍK / SKLADNICE - 20.500 - 27.000,-Kč

Máte chuť stát se součástí příjemného pracovního prostředí?

DOPRAVA DO A ZE ZAMĚSTNÁNÍ PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE JE ZAJIŠTĚNA A ZDARMA!!!

Pro centrální sklad výrobního závodu v Choustníku hledáme posily do našeho týmu na pozici SKLADNÍK - SKLADNICE.

Náplň práce:

  • Všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV, přebalování zboží
  • Příjem a výdej zboží
  • Práce se scannerem
  • Provádění měsíčních inventur zboží
  • Kontrola čistoty skladů - úklid na svém pracovišti

Požadujeme:

  • Práci ve 2 - směnném provozu
  • Chuť pracovat, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • Znalost práce se scannerem výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkoušku na VZV - pokud není, můžeme zaučit

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
  • Odpovídající finanční ohodnocení + příplatky za odpolední
  • 5 týdnů dovolené a stravenky
  • Další zaměstnanecké výhody
  • Odpovědnou práci
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

164, 391 18  Choustník-Choustník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20500-27000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

INTERSNACK a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Nikola Johancikova