ASISTENTKA MANAGEMENTU

Máte chuť stát se součástí příjemného pracovního prostředí? Spolupodílet se na rozvoji firmy a být tam, kde se stále něco děje?? Máte tah na branku a nebojíte se výzev? Nabízíme Vám zaměstnání, kde se rozhodně nebudete nudit!

Pro výrobní závod v Choustníku hledáme posilu do našeho týmu na pozici ASISTENTKA MAMANGEMENTU/SITE ASSISTANT.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora managementu výroby, logistiky a personalisty
  • Administrativní podpora implementace nových procesů ve výrobě a logistice
  • Spolupracuje s personálním oddělením při organizaci společensko – kulturních závodových aktivit
  • Organizace návštěv, zajištění občerstvení, hotelů, letenek atd.
  • Organizuje dopravu zaměstnanců, jedná s příslušným dodavatelem
  • Vede evidenci mobilních přístrojů a počítačové techniky
  • Správa referentského vozu - předávací protokoly, kniha jízd, atd.
  • Zajišťuje drobné nákupy firemním automobilem
  • Zajišťuje odesílání poštovních zásilek z firmy
  • Spolupracuje s ostrahou firmy na plynulém chodu ostrahy dle příslušné směrnice
  • Zadává objednávky a faktury do firemního systému Milsoft

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Angličtinu - středně pokročilá úroveň - častěji písemná komunikace
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Týmovost, pečlivost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
  • Odpovídající finanční ohodnocení, další zaměstnanecké výhody (stravenky bez doplatku zaměstnavateli, 5 týdnů dovolené)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

164, 391 18  Choustník-Choustník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

INTERSNACK a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Kultová