Společnost Intersnack nabízí pestrou škálu slaných snacků již od roku 1993. Mezi její výrobky patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V jejím portfoliu jsou značky Bohemia, Slovakia, Chio, Nutline, ale také dětmi oblíbený Pom-Bär.
Mateřská společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu je předním výrobcem drobných pochoutek po celé Evropě, působí ve 25 zemích, provozuje 28 výrobních závodů a zaměstnává 8500 lidí.
Společnost Intersnack klade důraz na nejvyšší standardy kvality od použitých surovin až po výsledný výrobek v atraktivním obalu. Výrobky společnosti Intersnack se prodávají ve více než 70 zemích.

Nákupčí

Společnost Intersnack, a.s. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Pracovní je v sídle společnosti v Choustníku.

Náplň práce:

  • Organizování výběrových řízení v rámci svěřené kategorie
  • Analyzování nákupů a přijímání opatření na snížení nákladů
  • Sledování dodržování nákupní politiky
  • Podpora CEE Procurement Managera při strategických nákupních aktivitách
  • Zavádění nových dodavatelů
  • Řízení smluvní agendy včetně sledování expirace smluv
  • Zkušenost s nakupováním v oblasti surovin a obalů výhodou
  • Sledování plnění smluv
  • Řešení zásadních reklamací
  • Řízení vztahů s interními zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici v nákupu alespoň 2 roky
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ (alespoň B1)
  • Dobrá znalost MS office
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou a se silnými značkami na trhu
  • Práci na HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní místo: Choustník

Informace o pozici

Místo pracoviště

164, 391 18  Choustník-Choustník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

INTERSNACK a.s.

Kontakt

Martina Kultová