Společnost Intersnack nabízí pestrou škálu slaných snacků již od roku 1993. Mezi její výrobky patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V jejím portfoliu jsou značky Bohemia, Slovakia, Chio, Nutline, ale také dětmi oblíbený Pom-Bär.
Mateřská společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu je předním výrobcem drobných pochoutek po celé Evropě, působí ve 25 zemích, provozuje 28 výrobních závodů a zaměstnává 8500 lidí.
Společnost Intersnack klade důraz na nejvyšší standardy kvality od použitých surovin až po výsledný výrobek v atraktivním obalu. Výrobky společnosti Intersnack se prodávají ve více než 70 zemích.

ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Knihování a účtování došlých faktur
Zpracování knihy jízd společnosti a poskytnutí správných podkladů pro zaúčtování
Zpracování poskytnutých obchodních slev v účetním systému
Práce s interními daty a systémy
Ostatní přidělené administrativní práce (pro účely vzájemné zastupitelnosti)

POŽADAVKY:

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Znalost podvojného účetnictví (praxe na podobné pozici v mezinárodní společnosti výhodou)
Znalost práce s PC, znalost MS Office
Znalost anglického jazyka min. na základní komunikativní úrovni
Dobré komunikační schopnosti
Zodpovědnost a orientace na detail

NABÍZÍME:

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
Práci na HPP
Odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění,
Zajímavou a zodpovědnou práci
Příjemný pracovní kolektiv

Informace o pozici

Místo pracoviště

Choustník

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

INTERSNACK a.s.

Kontakt

Adéla Kundrátová